Хроніки освітнього туру «Вибери свій ВНЗ»!

Протягом 04-09 грудня 2016 року відбувся довгоочікуваний Тур «Вибери свій ВНЗ у Польщі»!

Впродовж  п’яти днів учасники ознайомились із навчальними закладами м. Любліна, Радома, Варшави, Торуня та Кракова! Кожне місто залишало свої враження та емоції. Кожен навчальний заклад відкривав нові можливості для майбутніх абітурієнтів та батьків!

Багатьох захопила неординарна Польсько-Японська академія інформаційних технологій з найсучаснішими комп’ютерними класами для занять з медіа мистецтв, майстернями для практичних занять з дизайну, живопису та арт-графіки. SWPS (Вища Школа Суспільної Психології) дозволила учасникам туру взяти участь у воркшопах та дізнатися про переваги навчання у Польщі. Казкові міста – Торунь та Краків вразили масштабними навчальними закладами, зокрема успішним бізнесовим вузом – Вищою Банківською Школою, одним із найсильнішим технічним Університетом у Польщі — Гірничо-Металургійною Академією та найстаршим — Ягеллонським Університетом .

Зробити вибір навчального закладу в Польщі – дуже легко! Просто візьми участь в наших навчально-освітніх турах «Вибери свій ВНЗ!»

Вартість поїздки - 250 Євро! Дізнайся у менеджера про наступну поїзку по ВНЗ весною 2017 року!

Телефон: 066-437-19-09, 098-677-53-10 (Марія)

 

27 декабря 2016 г.